ЖК «Нивки-Парк» доєднується до програми «єОселя»

ЖК «Нивки-Парк» доєднується до програми «єОселя»
31.10.2022
Компанія «Інтергал-Буд» вітає державну ініціативу, яка покликана зробити купівлю житлової нерухомості в іпотеку більш доступною для українців, та доєднується до програми. Відтепер обрати квартиру для купівлі в рамках «єОселя» можна в ЖК «Нивки-Парк».

Реалізація «єОселя» відбувається наступним чином: особа, яка підпадає під критерії програми (наразі — військові, медики, вчителі та науковці), подає відповідну заявку через держпортал «ДІЯ» та заявку до одного з банків-учасників програми; після її погодження обирає квартиру, яку хочу придбати; далі з інформацією про обрану квартиру особа звертається до банку, аби отримати гарантійний лист; після чого відбувається оформлення необхідного пакету документів та остаточне погодження угоди.

Нагадаємо, що «єОселя» – це державна програма доступного кредитування, яка забезпечує пільгові умови іпотечного кредитування на житло для окремих категорій громадян. В рамках програми українці можуть придбати нерухомість під 3% річних. Різницю між реальною відсотковою ставкою та пільговою покриває держава.

Деталі пропозиції ви можете дізнатись у відділі продажів нашого комплексу або у центральному відділі продажів компанії, який розташований у бізнес-центрі М8 за адресою місто Київ, вул. Князів Острозьких, 8б. Співробітники компанії нададуть вичерпну консультацію та допоможуть обрати квартиру, яка відповідає вимогам участі в програмі «єОселя».