Нежитлові приміщення Київ

Купівля квартир у новому житловому комплексі Нивки-Парк – це можливість не лише почати комфортне життя, але й вести власний бізнес, практично не виходячи з дому. Під час проєктування ЖК Нивки-Парк компанія «Інтергал-Буд» відокремила площу, яка може бути використана у комерційних цілях. Тому у вас є можливість купити нежитлове приміщення в Києві та відкрити свій бізнес у зручному місці – біля метро Нивки.


Продаж нежитлових приміщень у ЖК Нивки-Парк від забудовника «Інтергал-Буд»: власний бізнес зі сформованою аудиторією та попитом у столиці


Купівля нежитлового приміщення в ЖК Нивки-Парк – це розумна інвестиція в розширення або відкриття власної справи. Салони краси, ремонтні, магазини та інші підприємства з надання послуг на території комплексу – це бізнес із уже сформованим попитом та аудиторією. Так, люди, економлячи свій час, шукають необхідні послуги та товари максимально близько до дому.

Придбати комерційну площу можуть приватні особи або організації ще на етапі будівництва. З планувальними рішеннями нежитлових приміщень ви можете ознайомитися на сайті. Для цього необхідно вибрати рубрику «Квартири», будинок, що цікавить, секцію, а також обов'язково 1-й поверх.

Детальна інформація щодо того, скільки коштує купити нежитлове приміщення, яке планування доступне тощо, ви можете отримати у відділі продажу компанії.


Нежитлові приміщення в комплексі Нивки-Парк у Святошинському районі Києва: які характеристики комерційної нерухомості від забудовника «Інтергал-Буд»


Купівля нежитлового приміщення в ЖК Нивки-Парк – це відмінна можливість:

 1. Отримати офіс з окремим входом.

 2. Вибрати поміщення необхідної площі з вільним плануванням.

 3. Купити нежитлове приміщення у Києві з офісом своєї мрії та, таким чином, перенести власний бізнес ближче до дому.

 4. Зробити вигідну інвестицію в нерухомість на етапі будівництва, оскільки після того, як будинки будуть здані в експлуатацію, продаж нежитлових приміщень у Києві буде додатковим заробітком.

До того ж ви можете придбати паркінг біля комерційного приміщення, щоб ваші співробітники та клієнти могли зручно припаркувати автомобіль. Також в ЖК Нивки-Парк є можливість купити комору. Це дозволить вам зберігати інвентар, яким ви рідко користуєтеся, в окремому приміщенні.

Нежитлові приміщення від забудовника в ЖК Нивки-Парк пропонуються:

 • без стяжки;

 • без нанесення тиньку;

 • стеля – шліфованний моноліт.


Сучасні новобудови біля метро Нивки в Києві: доступні квартири на будь-який смак у житловому комплексі Нивки-Парк від забудовника «Інтергал-Буд»

У ЖК Нивки-Парк ви можете не лише купити нежиле приміщення, але й квартиру. Переваги комплексу:

 • величезний вибір житла з різною площею та плануванням;

 • закрита територія;

 • розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка;

 • парк «Нивки» в пішій доступності;

 • можливість купити квартиру в розстрочку від забудовника.

Якщо у вас немає необхідної суми на бажану нерухомість, а розстрочка від забудовника – не оптимальне для вас рішення, ви можете купити квартиру в Києві за іпотечною програмою «Житло в кредит». Окрім того, у вас є можливість придбати нове житло, в яке можна відразу заїхати. Квартира з ремонтом від забудовника – це економія ваших грошей і часу.

Продаж нежитлових приміщень забудовником «Інтергал-Буд» – це привід започаткувати власний бізнес вже сьогодні. Щоб купити нежитлове приміщення у Києві в ЖК Нивки-Парк, зверніться до відділу продажу комерційної площі за телефоном: (044) 344 18 29.