Розташування

Пропонуємо ознайомитися з розміщенням комплекса на карті Києва.

Кожен об’єкт компанії «Інтергал-Буд» – це ретельно продуманий проект, який починається насамперед із вивчення потреб наших покупців та пошуку відповідної території для спорудження комплексу вашої мрії. Результатом такого підходу компанії став житловий комплекс «Нивки-Парк».

З погляду транспортної розв’язки житловий комплекс «Нивки-Парк» не має собі рівних: до станції метро «Нивки» – 5 хвилини ходьби, а до центру столиці автомобілем ви доїдете за 10 хвилин!

Завдяки вдалому розміщенню будинків на території комплексу буде обладнано сучасні дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, футбольне і волейбольне поля.


Також планується збудувати дитячий садок і торговельний комплекс з паркінгом.


А прогулянковий бульвар стане приємним місцем для сімейних вечірніх прогулянок.

Подбала компанія і про людей з обмеженими можливостями, а також про сім’ї з маленькими дітьми: усі входи до будинків буде обладнано пандусами, а на поверхах передбачені спеціальні приміщення для дитячих візочків і комори. У квартирах на останніх поверхах можна буде облаштувати камін, який стане втіленням затишку вашої оселі.

На відстані 3-хвилинної прогулянки від житлового комплексу розкинувся один із найбільших парків Києва – «Нивки». Це тихе і спокійне місце чудово підходить для організації сімейного відпочинку у вихідні дні. Територією парку протікає ріка Сирець, а ще тут можна милуватися каскадом мальовничих озер і затишними алейками. 

Реконструкція парку «Нивки» триває
Весною компанія «Інтергал-Буд» заявила про готовність взяти участь у перетворенні парку «Нивки» на сучасне, стильне та комфортабельне місце відпочинку для всієї родини. Повідомляємо, що роботи активно ведуться і зовсім скоро кияни отримають новий, гарний парк. 

ЖК «Нивки-Парк» – це не просто сучасне житло, яке відповідає європейським стандартам, це втілення вашої мрії про затишок і комфорт!