Переваги


Вигідна ціна

На етапі будівництва ми пропонуємо найпривабливіші ціни, а також програми лояльності та вигідні умови для тих, хто вирішить скористатися розстрочкою.

Власна повноцінна інфраструктура

На території житлового комплексу вже невдовзі з’являться дитячий садок, наземний паркінг, торговельний комплекс із автостоянкою. Завдяки вдалому розміщенню будинків на території комплексу буде облаштовано сучасні дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, футбольне та волейбольне поля.
Також на території комплексу буде прогулянковий бульвар завдовжки понад 200 метрів з велодоріжками, альтанками, декоративним освітленням та авторським ландшафтним дизайном. 

Сучасні технології будівництва

ЖК «Нивки-Парк» зводиться за сучасними технологіями з використанням лише високоякісних будівельних матеріалів. Архітектори і дизайнери впроваджують нові рішення, спрямовані на покращення умов життя майбутніх мешканців комплексу. 

Комфортні рішення для життя

Будинки комплексу відповідатимуть сучасним вимогам до житла і матимуть усе необхідне для комфорту його мешканців: презентабельні вестибюлі, зручні пандуси, комори для зберігання громіздких речей, приміщення для дитячих візочків. У квартирах на останніх поверхах будинків передбачена можливість облаштування каміна, який стане втіленням затишку вашої оселі.

Екологічність території


Завдяки сусідству житлового комплексу із парковою зоною, річкою та мальовничими озерами його мешканці завжди будуть дихати свіжим і чистим повітрям.  

Закрита територія

ЖК «Нивки-Парк» матиме закриту територію, яка буде охоронятися, а це додаткова гарантія безпеки проживання у житловому комплексі. 

Сучасна експлуатаційна компанія 

Після введення в експлуатацію обслуговувати будинки буде сучасна експлуатаційна компанія, яка надаватиме якісні послуги його мешканцям. 

Квартири «під ключ» 

Ви можете придбати квартиру на вибір: без оздоблення або з повноцінним сучасним ремонтом

Метро

Навряд чи вам вдасться знайти у Києві ще один житловий комплекс, розміщений так близько до метро, як ЖК «Нивки-Парк»!

Вибираючи квартиру в ЖК «Нивки-Парк», ви інвестуєте у здорове та комфортне майбутнє!