Підземний паркінг у Києві

Підземний паркінг у Києві — невід'ємна складова комфортного життя в столиці. Попри це, безліч забудовників продовжують проєктувати новобудови Києва без урахування потреб автомобілістів, у такий спосіб створюючи справжній колапс для майбутніх мешканців. «Інтергал-Буд» піклується про комфорт людей і пропонує можливість купити в ЖК Нивки Парк підземний паркінг, ціна якого вас приємно здивує.


Чому столичні девелопери продовжують будувати житлові комплекси без відповідної автомобільної інфраструктури. Підземний паркінг: плюси та мінуси


У зв'язку з високою вартістю землі для будівництва на заміну звичних раніше гаражів у Києві та інших містах України приходять багаторівневі паркінги. Вони бувають наземними та підземними.

Підземний паркінг у житловому будинку є оптимальним рішенням, однак наземні паркінги все ж продовжують споруджувати в місцях, де зведення підземних конструкцій неможливе з різних причин (проведені комунікації, геологія ділянки тощо). Також важливими для забудовника є фінансові розрахунки, які залежать від таких факторів:

  • Вартість будівельних робіт. Підземний паркінг — технічно складна споруда, будівництво якої вимагає великих вкладень. Іноді ціна будівництва квадратного метра паркінгу такого типу може досягати вартості квадратного метра житлового приміщення.

  • Вартість землі. Так, в центрі міста доцільніше будувати підземний паркінг, а землю з високою вартістю використовувати під будівництво багатоповерхового будинку. Водночас як на околиці міста вигідніше будувати наземний паркінг, адже собівартість його буде значно нижчою.

  • Прибутковість нерухомості. Підземний паркінг у Києві є перевагою, яка істотно впливає на вартість як покупки, так і оренди житлових та комерційних приміщень. Так, нежитлові приміщення в будинку з підземним паркінгом будуть приносити вищий прибуток, ніж аналоги з іншим видом паркінгу.

Підземний паркінг — найбільш оптимальний варіант у сучасному світі. Провідні забудовники Києва проєктують комфортні паркінги з урахуванням таких умов:

  • зручність в'їзду та виїзду з паркінгу;

  • відмінний огляд всередині будівлі;

  • достатня висота й ширина для автомобілів різного типу;

  • правильний мікроклімат;

  • високий рівень технологічності;

  • безпека (наявність систем пожежогасіння, гідроізоляції, вентиляції та контролю загазованості тощо);

  • цілодобова охорона паркінгу.


Сучасний підземний паркінг купити можна в одній із найбільш популярних новобудов Києва — ЖК Нивки Парк від «Інтергал-Буд»


Купити підземний паркінг у Києві в ЖК Нивки Парк стане чудовим рішенням як для жителів комплексу, так і для підприємців, які шукають варіанти для вигідної інвестиції.

ЖК Нивки Парк користується особливою популярністю серед покупців, адже є ідеальним варіантом для комфортного життя поблизу від центру столиці. Комплекс розташований біля метро Нивки недалеко від однієї з найкрасивіших зелених зон міста. На території ЖК Нивки Парк для жителів доступна власна розвинена інфраструктура, а також місця для прогулянок, відпочинку, ігор із дітьми та занять спортом. Крім цього, жителі можуть купити паркінг, що дозволить уникнути транспортного колапсу у дворах комплексу, а також купити комору для безпечного зберігання велосипедів, інструментів та інших речей. Окремою перевагою є можливість придбати нерухомість у розстрочку від забудовника.

За більш детальною інформацією про підземний паркінг, ціну та умови купівлі звертайтеся до відділу продажів за номером (044) 344 18 31.


План розміщення машиномісць в паркінгу житлових будинків №9, 10 та №11

9-10-11.jpg

План розміщення машиномісць в паркінгу житлового будинку №12

ПОДЗЕМНЫЙ ПАРКИНГ
Докладну інформацію про придбання машиномісць у паркінгу можна отримати у менеджера відділу продажу за номером
(044) 392-30-57.