Квартира в розстрочку чи кредит в Києві

Компанія «Інтергал-Буд» пропонує придбати квартиру в житловому комплексі «Нивки-Парк» у розстрочку до 2 років з першим внеском від 30%.

Придбати власне житло у сучасному ЖК Нивки-Парк ви можете на максимально вигідних умовах — у розстрочку від забудовника.

Якщо ви націлені на виконання своєї мрії та хочете купити квартиру в Києві, але не маєте відразу всю суму для здійснення такої серйозної покупки — для вас є вигідна пропозиція. Надійний забудовник Інтергал-Буд надає можливість інвесторам купити квартиру в розстрочку на комфортних умовах, щоб ваші плани втілилися в реальність набагато раніше. При цьому ви можете бути повністю впевнені у чесності та безпеці такої угоди, яка відбувається відповідно до всіх вимог та правил.


Чим вигідна квартира в розстрочку від забудовника ЖК Нивки-Парк


Обираючи придбання власного житла в новобудові в розстрочку, ви отримуєте можливість купити квартиру в Києві вже зараз, не відкладаючи втілення своєї мрії на тривалий час. Заселитися в обрану квартиру з ремонтом від забудовника можна буде вже після оплати першого внеску, а всю решту суми виплачувати протягом певного періоду.

Розстрочка від забудовника на обрану квартиру в ЖК Нивки-Парк має низку переваг. До них належать такі її особливості:

 • можливість купити квартиру в розстрочку з першим внеском, що становить від 30% повної вартості житла;

 • поетапна виплата повної суми нерухомості протягом обраного періоду терміном до трьох років;

 • індивідуальний підбір способу регулярних виплат — щомісяця або щокварталу;

 • відсутність істотних переплат за процентною ставкою;

 • оперативне укладання угоди та оформлення договору;

 • регулювання умов договору виключно між забудовником та інвестором без втручань з боку посередників;

 • вигідна кінцева сума вартості житла з низькою або повністю відсутньою переплатою;

 • відсутність штрафів за умови дострокового погашення повної суми заборгованості.

Окрім різних типів квартир, ви також можете купити нежитлове приміщення. Вони розташовуються на перших поверхах будівель та є надзвичайно перспективними з точки зору окупності та можливого прибутку.


Як придбати квартиру в кредит у новобудові біля метро Нивки


Також у сучасному житловому комплексі ви можете купити квартиру в кредит. Для цього передбачена окрема програма цільового роздрібного кредитування для фізичних осіб. Щоб купити однокімнатну квартиру від забудовника в рамках іпотечної програми «Житло в кредит», варто врахувати такі її основні характеристики:

 1. Інвестор може купити квартиру в кредит під 3.99% річних.

 2. Сума первого внеска від 20%.

 3. Угода відбувається у національній валюті на суму від 100000 грн до 3000000 грн.

 4. Термін кредитування становить до 10 років.

Якщо ви розглядаєте такий варіант, або хочете купити квартиру в Києві в розстрочку від забудовника, ви можете відвідати відділ продажів ЖК Нивки-Парк і поспілкуватися з фахівцем, запитавши все, що вас цікавлять. Вам буде надано для ознайомлення необхідну дозвільну документацію, щоб ви переконалися у безпеці укладання угоди та могли купити квартиру в розстрочку без будь-яких побоювань. Також для вас в індивідуальному порядку буде підібраний оптимальний варіант оформлення розстрочки від забудовника, який підійде вам найбільше.

Для уточнення інформації про придбання нерухомості в новобудові в розстрочку ви можете звертатися до відділу продажів житлового комплексу за контактним номером телефону: (044) 344 18 29.