Квартира в розстрочку чи кредит в Києві

Компанія «Інтергал-Буд» пропонує придбати квартиру в житловому комплексі «Нивки-Парк» у розстрочку.

Програма надання розстрочки розроблена на період до 3-х років. Мінімальний перший внесок – від 30% вартості квартири. Виплати за розстрочкою здійснюються у національній валюті – гривні щомісяця або щокварталу рівними платежами. У разі дострокового погашення заборгованості штрафні санкції не застосовуються.


Відвідайте гостинний відділ продажу ЖК «Нивки-Парк»! Наші спеціалісти розрахують оптимальний для вас варіант оформлення розстрочки, а також нададуть договори для ознайомлення.


Також ви можете купити квартиру, скориставшись програмою цільового роздрібного кредитування «Житло в кредит» для фізичних осіб. Іпотечна програма під 1,99% річних в національній валюті терміном до 20 років.


Покупка житла у столичній новобудові – мрія багатьох людей. Однак не всі мають можливість відразу оплатити повну вартість оселі. Саме тому девелопери пропонують купити квартиру в розстрочку, і такою пропозицією користується велика кількість покупців через низку плюсів.


Які переваги купівлі квартири в розстрочку від забудовника

Купівля нерухомості на виплат дає можливість оплатити його не відразу, а впродовж певного часу рівними платежами. Тобто, купуючи квартиру у розстрочку, ви сплачуєте лише якийсь відсоток (наприклад, половину або третю частину) від повної вартості житла, а решту – рівними платежами протягом визначеного періоду.


Очевидними перевагами розстрочки від забудовника є:

  • можливість купити квартиру, не маючи усієї суми;
  • поетапна оплата вартості житла упродовж кількох років;
  • швидке оформлення договору;
  • покупець може обрати термін регулярної сплати розстрочки – або щомісяця, або щокварталу;
  • оптимальний розмір першого внеску;
  • відсутність переплати за відсотковою ставкою;
  • умови договору регулюються лише між покупцем та забудовником без втручання посередників;
  • можливість жити у власній квартирі уже після оплати першого внеску;
  • низька або ж взагалі відсутня переплата за кінцеву вартість нерухомості.

Взявши розстрочку на житло у ЖК «Нивки-Парк», ви отримуєте квартиру у комфортному районі Києва із зеленими зонами, зручною транспортною розв’язкою (зокрема, до метро три хвилини пішки) та розвиненою інфраструктурою. Житловий комплекс має різні варіанти квартир – від невеликих однокімнатних до дворівневих шестикімнатних. Окрім того, можна скористатися послугою ремонту від забудовника та обрати, у якому стилі буде ваша квартира – класичному, мінімалістичному чи скандинавському.


Щоб отримати докладнішу інформацію, звертайтеся до спеціалістів відділу продажу «Інтергал-Буду» за номером (044) 466-2-664.