«Нивки-Парк» визнано кращим споруджуваним ЖК комфорт-класу

«Нивки-Парк» визнано кращим споруджуваним ЖК комфорт-класу
04.09.2023
Аналітичний центр «Вибір Країни» визначив житловий комплекс «Нивки-Парк» кращим у категорії споруджуваних ЖК комфорт-класу у Києві на 2023 рік.

«Нивки-Парк — один з найбільш впізнаваних житлових проєктів не лише у портфелі компанії, а й загалом у своїй категорії. Комплекс поєднує в собі ключові переваги: вдалу локацію, продуману інфраструктуру, помірну вартість за квадратний метр та високу якість будівництва. Саме за ці характеристики нас цінують покупці та відзначають експерти», — прокоментувала подію керівниця відділу маркетингу «Інтергал-Буд» Тетяна Донкоглова.

Житловий комплекс «Нивки-Парк» — це ідеальне місце для тих, хто полюбляє затишок паркової зони, веде активний спосіб життя та цінує свій час, аби не витрачати його на довгу дорогу до роботи. Комплекс розташований у 3-х хвилинах від метро та Берестейського проспекту, через дорогу від парку «Нивки», що дозволяє його мешканцям вдало поєднувати динамічне життя у мегаполісі та спокійний відпочинок.

Щодо наявності готових квартир на продаж та іншу додаткову інформацію ви можете дізнатися, звернувшись до відділу продажів.