Динаміка будівництва станом на 1 вересня 2021 року

Динаміка будівництва станом на 1 вересня 2021 року
02.09.2021
ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67
На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

Якщо вас цікавить однокімнатна квартира в Києві в пішій доступності від метро Нивки – тут ви можете знайти ідеальний для себе варіант. Однак у ЖК Нивки Парк пропонуються не тільки однушки, а й квартири з різною кількістю кімнат і з різними плануваннями, зокрема 6-кімнатні та двоярусні. Одним словом, апартаменти на будь-який смак!

Якщо ви поки що тільки думаєте про те, щоб купити квартиру в новобудові Києва, та підбираєте варіанти або вже інвестували й очікуєте здачі будинку в експлуатацію, пропонуємо вам ознайомитися з динамікою будівництва ЖК Нивки Парк. 

Будинок №12
Секції Г, І, Е
Тривають роботи з влаштування покрівлі, фасаду та монтажу ліфтового устаткування. Виконуються роботи з чистового оздоблення стель з 2-го по 16-й поверх.

Секція Б
Тривають роботи з влаштування покрівлі, фасаду та монтажу ліфтового устаткування. Виконуються роботи з чистового оздоблення стель з 2-го по 16-й поверх. Виконується штукатурення стін на 2-му та 9-му поверхах.

Зверніть увагу, що в ЖК Нивки Парк ви можете купити квартири з ремонтом від забудовника. Це допоможе заощадити час, гроші, а також уникнути додаткового стресу, адже нерідко трапляються проблемні підрядники, які виконують свою роботу недобросовісно, ​​водночас заламуючи високу ціну. Але «Інтергал-Буд» гарантує високу якість робіт і використання найкращих сучасних матеріалів. Квартира з ремонтом під ключ в ЖК Нивки Парк – це апартаменти зі стильним дизайнерським оформленням на вибір: класика, скандинавія, мінімалізм. Тільки від вас залежить, яким буде ваше житло мрії! А поки продовжуємо знайомитися з ходом будівництва житлового комплексу.

Будинок №11
Влаштування монолітного каркаса І, Ж секцій виконано.

Секція І
Виконується штукатурення стін на 15-му та 16-му поверхах. Виконуються роботи з прокладання внутрішньої інженерії, влаштування покрівлі та фасаду.

Секція Ж
Виконується штукатурення стін на 3-му поверсі. Виконуються роботи з прокладання внутрішньої інженерії та влаштування покрівлі.

Будинок №9
Секція А
Завершені роботи з влаштування монолітного фундаменту.

Секція Б
Завершені роботи з влаштування монолітного фундаменту. Виконуються роботи з влаштування монолітних стін підвалу.

Будинок №10
Секція Б*: В роботі кладка стін з 6-го по 10-й поверх та на 12-му поверсі.
Секція Г*: В роботі кладка стін з 7-го по 8-й поверх, на 10-му та 12-му поверхах.
Секція Г: Влаштування монолітного каркаса на рівні 17-го поверху. В роботі кладка стін з 9-го по 11-й поверх.
Секція Е: Влаштування монолітного каркаса на рівні 17-го поверху. В роботі кладка стін 8-го, 9-го та 11-го поверхів. Монтаж вікон проходить з 2 по 4 поверхи.

У ЖК Нивки Парк вже зараз можна купити квартиру в розстрочку від забудовника – на термін до 3 років, з мінімальним першим внеском від 30%. Це оптимальне рішення для тих, хто не готовий інвестувати велику суму одноразово. Розстрочка від забудовника забезпечить вам можливість купити квартиру за вигідною ціною, без переплат, виплачуючи вартість житла частинами з відповідною періодичністю. Також доступна банківська програма іпотеки на 20 років. Деталі про умови покупки житла в ЖК Нивки Парк ви можете дізнатися у відділі продажів.