Іпотека під 5% річних: «УКРГАЗБАНК» та «Інтергал-Буд» розробили унікальну програму кредитування житла

Іпотека під 5% річних: «УКРГАЗБАНК» та «Інтергал-Буд» розробили унікальну програму кредитування житла
08.06.2017

«УКРГАЗБАНК» і компанія «Інтергал-Буд» повідомляють про початок реалізації безпрецедентної програми кредитування житла. У червні цього року стартувала іпотечна програма під 5% річних у національній валюті. Іпотечний кредит буде надаватися на період до 20 років за умови першого внеску в розмірі 30% вартості квартири.

Ця програма є унікальною для українського ринку нерухомості, оскільки пропонує одну з найнижчих гривневих ставок і при цьому охоплює майже всі об’єкти, які будує компанія «Інтергал-Буд» у Києві загальною площею понад 500 000 кв. м.

Зокрема, іпотечна програма з «УКРГАЗБАНКОМ» поширюється на житлові комплекси «Деміївка», «Традиція», «Малахіт», «Паркові Озера», «Озерний гай Гатне» і «Яскравий». 

Заступник комерційного директора «Інтергал-Буду» Анна Лаєвська наголосила, що реалізація цього проекту стане знаковою подією для всього ринку нерухомості. «Наш новий партнер – банк із бездоганною репутацією, який по праву вважається одним з найкращих в Україні. Зважаючи на обсяги житла, щодо якого може бути надане кредитування, можна говорити про те, що придбання квартир на первинному ринку стане ще доступнішим», – зауважила Лаєвська.

За її словами, на сьогоднішній день близько 30% покупців квартир у житлових комплексах «Інтергал-Буду» користуються програмою кредитування від компанії.

«Ми розраховуємо, що завдяки іпотечному проекту з «УКРГАЗБАНКОМ» кількість операцій із залученням банківського кредиту може зрости на 10-15%», – сказала Лаєвська.

Заступник голови правління «УКРГАЗБАНКУ» Інна Тютюн відзначила, що метою співпраці було створення максимально доступних умов іпотечного кредитування.

«Думаю, більшість погодиться зі мною, що платити краще за свою квартиру, а не за орендовану. І така можливість з’являється у багатьох молодих сімей. Тепер «УКРГАЗБАНК» буде фінансувати нове житло, зведене надійною компанією, на ексклюзивних умовах – під 5% річних у гривні. Ця програма передбачає три варіанти оформлення іпотеки. Відповідно, кожен клієнт зможе вибрати найоптимальніший для нього варіант», – розповіла заступник голови правління «УКРГАЗБАНКУ».

Довідка про компанію «Інтергал-Буд»

Компанія «Інтергал-Буд» заснована у 2003 році. Як генеральний підрядник за 14 років роботи компанія реалізувала понад 70 проектів у сфері житлової та комерційної нерухомості у Києві, Львові, Рівному, Чернівцях, Житомирі, Ужгороді та Мукачевому. Загальна площа реалізованих проектів становить більш ніж 1,5 млн кв. м.

Стратегічним завданням компанії є будівництво житлових комплексів із розвинутою інфраструктурою: дитячими садками, зонами відпочинку, магазинами та іншим. Крім того, з 2009 року компанія активно впроваджує практику будівництва житла «під ключ»: понад 40% житла від «Інтергал-Буду» пропонується з уже готовим повноцінним ремонтом і сантехнікою. Зараз такі квартири реалізуються у житлових комплексах «Яскравий», «Паркові Озера», «Традиція», «Озерний гай Гатне», «Нивки-Парк», «Відрадний» і «Теремки».

Компанія є членом Конфедерації будівельників України.

Сайт: http://www.intergal-bud.com.ua

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/IntergalBud

Довідка про банк

АБ «УКРГАЗБАНК» – надійний і динамічний банк, який уже понад 23 роки успішно працює на ринку фінансових послуг. «УКРГАЗБАНК» входить до першої п’ятірки найбільших українських банків за обсягом активів. 94,94% акцій банку належать державі в особі Міністерства фінансів України.

Сайт: http://www.ukrgasbank.com/

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/Ukrgasbank/