Компанія «Інтергал-Буд» активно веде будівництво нових об’єктів – ЖБ «Володимирський» і ЖК «Сирецькі сади»

Компанія «Інтергал-Буд» активно веде будівництво нових об’єктів – ЖБ «Володимирський» і  ЖК «Сирецькі сади»
03.08.2017

Напередодні старту продажу компанія «Інтергал-Буд» розпочала активні будівельні роботи на двох нових об’єктах. Про це повідомила прес-служба компанії. На будмайданчику житлового будинку бізнес-класу «Володимирський», розташованого за адресою вул. Антоновича, 109, уже завершено влаштування фундаменту і гідроізоляцію цокольного поверху, тривають роботи з укладання фасаду та влаштування плити перекриття другого поверху.
На I черзі будівництва ЖК «Сирецькі сади» влаштування фундаменту будинку №1 виконане на 10%, триває монтаж баштового крана. Одночасно на території будинку №4 ведеться випробування паль.
За інформацією «Інтергал-Буду», 24-поверховий житловий будинок бізнес-класу «Володимирський» (www.volodymyrskyy.com.ua) розрахований на 165 квартир і займатиме ділянку площею 0,1552 га. Завершення будівництва заплановане на грудень 2018 року.
Житловий комплекс комфорт-класу «Сирецькі сади» (www.syretski-sady.com.ua), який створюється за принципом «місто в місті», розкинеться на ділянці 18,68 га на вул. Маршала Гречка, 10Б. Будівництво комплексу буде проводитися в три черги. Перша черга передбачає будівництво 667 квартир, а її завершення заплановане на листопад 2018 року.
Старт продажу квартир у ЖБ «Володимирський» і ЖК «Сирецькі сади» відбудеться відповідно 15 серпня та 4 вересня.
Нагадаємо, що в липні 2017 року компанія «Інтергал-Буд» почала реалізацію 5 нових масштабних об’єктів комфорт- і бізнес-класу в Києві. Кількість квартир у нових житлових комплексах перевищує 4800, а загальна житлова площа цих проектів становить більш ніж 300 тис. кв. м.
З докладнішою інформацією про хід будівництва об’єктів компанії «Інтергал-Буд» можна ознайомитися за посиланням: http://www.intergal-bud.com.ua/ua/pressroom/news/2017/08/03/805/